Pascal"
whodrawforus

< Ürünler

Pascal

15 Kg (- 3 Kg

Pascal Yavru Köpek Maması

Kuzu Etli & Pirinçli

Tüm Irklar İçin Tam ve Dengeli Kuru Yavru Köpek Maması

Pascal, hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler için idealdir ve köpeğinizin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi ve köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiştir ve ürün kalitesinin arttırılabilmesi için ekstruder teknolojisi ile hazırlanmıştır. 

İçindekiler;

Kurutulmuş Kuzu Proteini (%24), Baldo Pirinç (%22), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%17), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu. 

Kemik ve Eklem Gelişimi: İçerdiği glukozamin ve kondroitin kaynakları ile esnek ve sağlıklı eklemler için kıkırdak sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Sağlıklı ve Parlak Tüyler: Hamsi Yağının içeriğindeki zengin Omega-3 ve Rafine Tavuk Yağının içerdiği Omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna yardımcı olur. 

Sağlıklı Sindirim Sistemi: Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkarılmasını, böylece daha az ve kuru dışkı atılımını destekler. 

Tartarsız Sağlıklı Dişler: Dişleri plak oluşumundan korumaya yardımcı olan tanecik yapısı elde etmek için özel lifler ilave edilmiştir. 

Sağlıklı Büyüme: Pascal Puppy Lamb & Rice, yavru köpeğinizin sağlıklı büyümesine ve metabolizmasının ideal çalışmasına yardımcı olarak uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formülündeki optimum mineral dengesi yavru köpeğinizin kemik gelişimini destekler.

Bağışıklık Sistemine Destek: Pascal Puppy Lamb & Rice içeriğindeki doğal prebiyotik lifler, bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder. 

Sağlıklı Hamilelik Dönemi: Yüksek oranda sindirilebilir protein ve dengeli aminoasit içeriği ile Pascal Puppy Lamb & Rice, gebe köpekler için yavruların doğum ağırlıklarının ve bağışıklık sistemlerinin optimize edilmesine yardımcı olan ideal bir mamadır. 

Sağlıklı Emzirme Dönemi: Pascal Puppy Lamb & Rice, emzirme dönemindeki  köpeğinizin yavrularının sağlıklı gelişimi ve iskelet sisteminin yapılanması için gerekli olan yağ asitlerini içerir ve minarellerce zengin süt veriminin sağlanmasına yardımcı olur.

ANALİTİK BİLEŞENLER
 Protein 27%
 Yağ İçeriği 12%
 Ham Kül 8%
 Ham Lif 2,5%
 Omega 6 3,6%
 Omega 3  0,7%
BESLENMEYE BAĞLI İLAVELER
Vitamin A 20000 IU/kg
Vitamin D3 1500 IU/kg
Vitamin E 360 IU/kg
Vitamin C 160 mg/kg
Glukozamin 1000 mg/kg
Kondroitin 700 mg/kg

Diğer Ürünler

Pascal

Pascal Yetişkin Köpek Maması

Pascal

Pascal Yetişkin Köpek Maması

Pascal

Pascal Yavru Köpek Maması