Pascal"
whodrawforus

< Ürünler

Pascal

15 Kg (- 3 Kg

Pascal Yetişkin Köpek Maması

Kuzu Etli & Pirinçli

Tüm Irklar İçin Tam ve Dengeli Kuru Yetişkin Köpek Maması

Pascal, hassas sindirim sistemine sahip köpekler için idealdir ve köpeğinizin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi ve köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiştir ve ürün kalitesinin arttırılabilmesi için ekstruder teknolojisi ile hazırlanmıştır. 

İçindekiler;

Kuzu Proteini (%26), Baldo Pirinç (%18), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%9), Buğday unu, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiyotik Mannan Oligo Sakkaritler.

Kemik ve Eklem Gelişimi: İçerdiği glukozamin ve kondroitin kaynakları ile esnek ve sağlıklı eklemler için kıkırdak sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Sağlıklı ve Parlak Tüyler: Hamsi Yağının içeriğindeki zengin Omega-3 ve Rafine Tavuk Yağının içerdiği Omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna yardımcı olur. 

Sağlıklı Sindirim Sistemi: Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkarılmasını, böylece daha az ve kuru dışkı atılımını destekler.

Tartarsız Sağlıklı Dişler: Dişleri plak oluşumundan korumaya yardımcı olan tanecik yapısı elde etmek için özel lifler ilave edilmiştir.

ANALİTİK BİLEŞENLER 
 Protein 29%
 Yağ İçeriği 11%
 Ham Kül 7%
 Ham Lif 3,5%
 Omega 6 3,6%
 Omega 3  0,6%
BESLENMEYE BAĞLI İLAVELER 
Vitamin A 20000 IU/kg
Vitamin D3 1200 IU/kg
Vitamin E 320 IU/kg
Vitamin C 120 mg/kg
Glukozamin 800 mg/kg
Kondroitin 550 mg/kg

Diğer Ürünler

Pascal

Pascal Yetişkin Köpek Maması

Pascal

Pascal Yetişkin Köpek Maması

Pascal

Pascal Yavru Köpek Maması